Przewodnik dla kandydata

Zobacz jak wygląda proces rekrutacji!

Proces rekrutacji zawsze jest stresujący bez względu czy dopiero co wkraczasz na rynek pracy, czy szukasz nowych doświadczeń. Dlatego, żeby przygotować kandydatów opisaliśmy pokrótce jak wygląda proces rekrutacji w ITConnect.

Dziękujemy za aplikację! Pierwszy krok do kariery za Tobą...
Na tym etapie musisz uzbroić się w odrobinę cierpliwości, ponieważ właśnie analizujemy dokumenty przesłane przez wszystkich kandydatów.

Co bierzemy pod uwagę przy ocenie CV?
Skupiamy się na weryfikacji kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska określonymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym i kontaktujemy się z najlepszymi pretendentami.

Wszystkie otrzymane aplikacje umieszczamy w naszej bazie kandydatów i rozpatrujemy w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

Przechodzisz dalej, trzymamy kciuki!
Drugi etap to rozmowa rekrutacyjna. Spokojnie nie ma co się stresować, staraj się być sobą, a napewno dasz radę.

Podczas rozmowy możesz spodziewać się między innymi pytań o dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz oczekiwania wobec przyszłego stanowiska, jak również sprawdzenia umiejętności technicznych czy znajomości języka obcego.

Osoby, które wywarły na nas pozytywne wrażenie, są przez nas rekomendowane do kolejnego etapu.

Gratulacje, to już ostatnia prosta!
Jest to etap, w którym wybrani kandydaci zapraszani są na spotkanie rekrutacyjne bezpośrednio w siedzibie klienta. Po spotkaniu podejmowane są decyzje o podjęciu współpracy.

Klauzula informacyjna RODO - rekrutacja

recruitment icon

Nie widzisz interesującej Cię oferty?

Zostaw CV

Adres biura:

Ul. Chłodna 51

 

00-867 Warszawa

Polska

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

+48 515 191 779
LinkedIn-icon facebook-icon instagram-icon