O NAS

IT CONNECT to polska firma outsourcingowo-rekrutacyjna. Od prawie dwudziestu lat łączymy osoby szukające pracy w branży IT i pokrewnych oraz firmy poszukujące nowych talentów. Zaczynaliśmy od analityków SQL, ale w swoim portfolio mamy skuteczne rekrutacje i znakomitą współpracę z pełnym wachlarzem specjalistów od dyrektorów IT i kierowników programów i projektów, przez architektów i projektantów systemów, developerów/programistów wielu specjalności, analityków systemowych i biznesowych, testerów manualnych i automatycznych, administratorów po dokumentalistów i asystentów.
Poza Klientami z naszego rodzimego sektora IT, mieliśmy i mamy przyjemność współpracować z podmiotami z branż telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, bankowej, budowlanej, lotniczej, produkcyjnej, wydobywczej, logistycznej, kosmetycznej i innych.
Niejednokrotnie zadowoleni Klienci sięgali po naszą pomoc również poszukując osób spoza świata IT. Także tam staraliśmy się nieść naszą misję i wizję oraz kierować mottem, w którego centrum jest człowiek i jego zawodowe potrzeby.

NASZA MISJA

Wierzymy, że wszystko, co robimy, nie jest ograniczone sztywnymi procedurami. Staramy się pokazać, że można wyjść poza schematy zachowując pełen profesjonalizm. Sposób w jaki podchodzimy do naszych usług skupia się na człowieku, jego potrzebach i budowaniu przyjaznej atmosfery. Z powodzeniem prowadzimy procesy rekrutacji i outsourcingu opierając się na partnerskiej relacji z naszymi Kandydatami, Konsultantami i Klientami.

NASZA WIZJA

Naszym celem jest wzajemne dopasowanie chęci, ambicji i oczekiwań zarówno Konsultantów, jak i odbiorców ich usług. Chcemy, aby każda osoba czuła się dobrze i w swoim środowisku pracy i mogła się dalej uczyć i rozwijać, a firmy, dla których są świadczone usługi miały pewność, iż są one dobrej jakości, w dobrej, przejrzystej cenie i realizowane przez znający się na rzeczy, zmotywowany i zadowolony zespół ludzi. Stawiamy sobie za cel, by wszystkie strony miały poczucie, że realizują wspólne i wartościowe cele we wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb.

NASZE MOTTO

W naszym świecie IT najważniejszy jest CZŁOWIEK.

Przez wszystkie lata działalności niezmiennie przyświeca nam hasło PEOPLE IN IT. Pokazujemy, że nawet w tak technicznej dziedzinie jak IT na pierwszym miejscu stawiamy człowieka, dobre relacje i budowanie atmosfery przyjaźni i szacunku. Cały nasz Zespół, dbając o satysfakcję i komfort współpracy, nieustannie dąży do tworzenia przyjaznego środowiska łączącego Kandydatów, Konsultantów i Klientów. IT CONNECT & PEOPLE IN IT to wizja naszej działalności skoncentrowanej na ludziach nie jako “zasobach ludzkich”, ale jako osobach współtworzących z nami markę IT CONNECT.

NASZE IT CONNECT

Nasz Rozwój

Od 20 lat budujemy naszą wizję rynku pracy opartego na wzajemnym szacunku.


Nasze Referencje

Współpracowaliśmy z ponad 50 firmami i ponad tysiącem Konsultantów.


Poznaj opinie o nas

Nasz Zespół

O realizację naszej misji i wizji dba od lat wyspecjalizowany Zespół fantastycznych specjalistów.


Poznaj nasz Zespół

Adres biura:

Ul. Chłodna 51

 

00-867 Warszawa

Polska

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

+48 515 191 779
LinkedIn-icon facebook-icon instagram-icon