...

Rekrutacja Specjalistów IT

O czym mowa?

Rekrutacja to nieodłączny element każdego rozwijającego się przedsiębiorstwa. Pozyskiwanie najlepszych specjalistów IT jest niezwykle ważne w dzisiejszej rzeczywistości. Proces rekrutacyjny bywa jednak żmudny i kosztowny, a oczekiwaniem każdego pracodawcy jest, aby nowy pracownik jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom.


W IT CONNECT dysponujemy doświadczoną kadrą rekruterów, która zajmuje się pozyskiwaniem nowych pracowników. Dzięki temu nasi Klienci mogą skupić się na swojej głównej działalności.
Naszym zadaniem jest publikowanie ogłoszeń, preselekcja oraz weryfikacja dokumentów aplikacyjnych przesłanych przez Kandydatów. Dokładna analiza i sprawdzenie umiejętności Kandydata jest najważniejszą kwestią w doborze pracownika. Wykorzystujemy międzynarodowe standardy rekrutacji, aby mieć pewność, że pozyskana przez nas osoba sprawdzi się na szukanym stanowisku.

DLACZEGO WARTO?

Outsourcing procesów rekrutacyjnych to ogromna oszczędność czasu, gwarancja profesjonalizmu i szansa na maksymalizację pracy. Dzięki szerokiej bazie specjalistów IT i bogatemu doświadczeniu na rynku znajdziemy dla Ciebie idealnych kandydatów do Twojego projektu.

Success fee

Oszczędność czasu i pieniędzy. To my publikujemy ogłoszenia i przeprowadzamy rozmowy z Kandydatami, a w przypadku niewybrania naszego Kandydata, nie obarczamy Klienta kosztami rekrutacji.

Najlepsi specjaliści

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów i ekspertów do spraw rekrutacji. Każdy z naszych rekruterów posiada szeroką wiedzę w zakresie branży IT. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, aby lepiej zrozumieć oczekiwania każdego Klienta.

Na czasie

Znajomość trendów na rynku pracy jest w rekrutacji kluczową kwestią. Dostosowanie sposobu działania do aktualnie panujących zwyczajów, dostęp do różnego rodzaju narzędzi i zasobów pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona specjalistów IT. Dzięki takiemu podejściu w swojej bazie posiadamy już kilkanaście tysięcy potencjalnych kandydatów o różnych profilach.

Direct Search

Nasi rekruterzy aktywnie poszukują nowych Kandydatów w oparciu o przesłany przez Klienta profil stanowiska. Nadesłane do nas dokumenty aplikacyjne są systematycznie sprawdzanie oraz analizowane pod względem zgodności z szukanym profilem.

Idealne dopasowanie

Znajomość i zrozumienie potrzeb Klienta jest dla naszych rekruterów rzeczą szczególnie ważną — nie tylko pozwala to na zbudowanie relacji z Kontrahentem, ale również skraca to znacząco proces poszukiwania najodpowiedniejszego Kandydata. Dzięki wnikliwej analizie tych potrzeb możemy dopasować odpowiednie metody oraz narzędzia rekrutacyjne.

Długofalowa relacja

W kontakcie z Kandydatami liczy się dla nas budowanie przyjacielskiej relacji. Poczucie komfortu i wsparcia pomaga zminimalizować stres, jaki może towarzyszyć naszym Kandydatom w trakcie procesu rekrutacji. A po zakończonej pomyślnie rekrutacji, nasi rekruterzy stale utrzymują kontakt z pracownikiem w celu sprawdzenia, czy wszystko im odpowiada na objętym stanowisku.

KORZYŚCI

Skrócenie cyklu rekrutacji
Outsourcing procesów rekrutacji prowadzony przez specjalistów może przyczynić się do zwiększenia efektywności i skuteczności rekrutacji. Profesjonalna firma rekrutacyjna potrafi precyzyjnie określić profile kandydatów i prowadzić selekcję w oparciu o ustalone kryteria, co skraca czas rekrutacji i zwiększa szanse na znalezienie odpowiednich pracowników.

Dzięki latom doświadczeń posiadamy dostęp do rozbudowanej bazy wykwalifikowanych Kandydatów, co skraca czas potrzebny na znalezienie odpowiednich osób i pozwala na idealne dopasowanie pracowników do każdego projektu. W rekrutacji wykorzystujemy zaawansowane technologie i narzędzia do weryfikacji Kandydatów, a to zapewnia wysoką jakość i trafność rekrutacji.

Obniżenie kosztów rekrutacji

Zlecenie rekrutacji firmie zewnętrznej eliminuje potrzebę utrzymania dużego wewnętrznego działu HR, co przekłada się na oszczędności w zakresie wynagrodzeń, szkoleń i zasobów. Co więcej, profesjonalne firmy rekrutacyjne korzystają z zaawansowanych narzędzi i platform, które są kosztowne w zakupie i utrzymaniu, a współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do tych narzędzi bez dodatkowych wydatków. 

Outsourcing rekrutacyjny umożliwia szybkie dostosowanie liczby i rodzaju rekrutowanych pracowników do aktualnych potrzeb firmy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tymczasowych specjalistów do krótkoterminowego projektu, czy stałych pracowników na dłuższy okres, jesteśmy w stanie elastycznie reagować na Twoje wymagania.

Masz pytania dotyczące rekrutacji dla Twojej firmy?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas:

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.