...

O nas

Jesteśmy polską spółką outsourcingowo-rekrutacyjną, która powstała w 2007 roku z przekształcenia firmy Mańkowski Consulting, działającej na rynku od 2002 roku.
 

Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingu personalnego w branży IT. Obecnie dostarczamy ponad 400 wykwalifikowanych konsultantów, co jest dowodem na nasze doświadczenie i zaufanie dotychczasowych klientów.
 

Dodatkowo, w naszej spółce-córce – IT CONNECT Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością Spółce komandytowej – założonej w 2013 roku, zajmujemy się usługami rekrutacyjnymi dla IT i branż pokrewnych. Dzięki tej strukturze kompleksowo wspieramy swoich klientów w obszarze HR, pomagając im skupić się na rozwoju swojego biznesu.
 

Nasz sukces na rynku technologicznym to wynik zaufania klientów i długotrwałego zaangażowania w rozwijanie oferty usługowej.

Nasze motto

W NASZYM ŚWIECIE IT NAJWAŻNIEJSZY JEST CZŁOWIEK.

Przez wszystkie lata działalności niezmiennie przyświeca nam hasło PEOPLE IN IT. Pokazujemy, że nawet w tak technicznej dziedzinie, jak IT na pierwszym miejscu stawiamy człowieka, dobre relacje i budowanie atmosfery przyjaźni i szacunku. Cały nasz Zespół, dbając o satysfakcję i komfort współpracy, nieustannie dąży do tworzenia przyjaznego środowiska łączącego Kandydatów, Konsultantów i Klientów. IT CONNECT & PEOPLE IN IT to wizja naszej działalności skoncentrowanej na ludziach nie jako “zasobach ludzkich”, ale jako osobach współtworzących z nami markę IT CONNECT.

Wizja

Wierzymy, że wszystko, co robimy, nie jest ograniczone sztywnymi procedurami. Staramy się pokazać, że można wyjść poza schematy, zachowując pełen profesjonalizm. Sposób, w jaki podchodzimy do naszych usług, skupia się na człowieku, jego potrzebach i budowaniu przyjaznej atmosfery. Z powodzeniem prowadzimy procesy rekrutacji i outsourcingu, opierając się na partnerskiej relacji z naszymi Kandydatami, Konsultantami i Klientami.

Misja

Naszym celem jest wzajemne dopasowanie chęci, ambicji i oczekiwań zarówno Konsultantów, jak i odbiorców ich usług. Chcemy, aby każda osoba czuła się dobrze w swoim środowisku pracy i mogła się dalej uczyć i rozwijać, a firmy, dla których są świadczone usługi, miały pewność, iż są one dobrej jakości, w dobrej, przejrzystej cenie i realizowane przez znający się na rzeczy, zmotywowany i zadowolony zespół ludzi. Stawiamy sobie za cel, by wszystkie strony miały poczucie, że realizują wspólne i wartościowe cele we wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.