CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Od 2022 roku współpracujemy z firmą IT CONNECT Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w zakresie usług rekrutacji z obszaru IT. Przez cały okres dała się ona poznać jako firma rzetelna, ze znajomością specyfiki branży IT.
Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ją jako wartościowego partnera we wsparciu procesów rekrutacji.
W ramach realizowanych zadań firma IT CONNECT zrekrutowała dla nas personel z obszaru programowania aplikacji.

Współpracujemy z firmą IT CONNECT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od 2018 roku w zakresie usług rekrutacji oraz wynajmu konsultantów z obszaru IT. Przez cały okres współpracy dała się ona poznać jako rzetelny i terminowy Kontrahent. Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ją jako partnera kompetentnego, komunikatywnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń. W ramach zadań realizowanych dla nas firma IT CONNECT rekrutowała i udostępniała pracowników w obszarze IT w zakresie:

 • konsultacji informatycznych
 • testowania i sporządzania dokumentacji
 • analizy biznesowo-systemowej
 • zarządzania i wdrażania produktów

Współpracujemy z firmą IT CONNECT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od 2021 roku w zakresie usług rekrutacji z obszaru IT. Przez cały okres współpracy dała się ona poznać jako rzetelny, terminowy i profesjonalny Kontrahent. Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń. Wśród projektów realizowanych dla nas firma IT CONNECT rekrutowała konsultantów w obszarze IT na stanowiska:

 • Konsultant Power BI
 • Młodszy Kierownik Projektu

Współpracowaliśmy z firmą IT CONNECT Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy projekcie w zakresie usług rekrutacji z obszaru IT do stycznia 2023 roku. Przez cały okres dała się ona poznać jako rzetelny i terminowy Kontrahent. Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ją jako partnera kompetentnego, komunikatywnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń. W ramach zadań realizowanych dla nas firma IT CONNECT zrekrutowała dwóch pracowników w obszarze administracji sieci komputerowych oraz helpdesk.

Współpracujemy z firmą IT CONNECT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od 2013 roku w zakresie usług rekrutacji oraz wynajmu konsultantów z obszaru IT. Przez cały okres współpracy dała się ona poznać jako rzetelny, terminowy i profesjonalny Kontrahent. Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń. Wśród projektów realizowanych dla nas firma IT CONNECT rekrutowała i udostępniała konsultantów na stanowiska:

 • Front-End Developer
 • Kierownik Projektu
 • Analityk Biznesowy IT
 • Programista Java
 • Specjalista SAS
 • Tester

Od 2014 roku współpracujemy z firmą IT CONNECT Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie w zakresie usług rekrutacji i wynajmu konsultantów z obszaru IT. Przez cały okres naszej współpracy dała się ona poznać jako bardzo profesjonalna i solidna firma, która sumiennie i z zaangażowaniem realizuje powierzone zadania. IT CONNECT często potrafi z własnej inicjatywy wesprzeć nas nieszablonowymi i praktycznymi rozwiązaniami. Uśmiech i otwartość na potrzeby drugiej firmy to dewiza ich działalności. Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ja jako wzorowego partnera, który w pełni i profesjonalnie wspiera prowadzenie biznesu.

KenBIT

Informujemy, że IT CONNECT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dalej: „IT CONNECT”) w ramach zawartej umowy świadczy dla KenBIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: „KenBIT”) usługi rekrutacyjne i wynajem konsultantów. IT CONNECT wspiera KenBIT w zakresie rekrutacji pracowników. Zespół IT CONNECT wykazuje się dużym profesjonalizmem w przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego i poszukiwaniu pracowników dla KenBIT. Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników, wiedzy i znajomości rynku każde zlecenie jest przeprowadzone z najwyższą starannością. Dotychczasowe doświadczenie uzyskane podczas współpracy pozwalają rekomendować IT CONNECT jako rzetelnego partnera dysponującego wykwalifikowaną kadrą do realizacji przedsięwzięć w wyżej wskazanym zakresie.

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce firmą zajmującą się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych. Oferujemy usługi największym operatorom w kraju, zapewniając im optymalną bazę technologiczną do konkurowania. Niniejszym rekomendujemy firmę IT CONNECT z siedzibą w Warszawie, jako profesjonalnego partnera w obszarze outsourcingu informatycznego oraz rekrutacji IT dla biznesu. IT CONNECT realizuje zlecenia rzetelnie, terminowo, a oferta jest przygotowana indywidulanie z uwzględnieniem specyfiki Klienta. IT CONNECT prowadziło dla nas projekty rekrutacyjne poszukując osób na stanowiska: Analityk/Developer SQL, Programista SQL, Programista JAVA.

potwierdzamy, że firma IT Connect Sp. z o.o. świadczy nieprzerwanie od lipca 2008r na podstawie umowy ramowej usługi outsourcingu personalnego. W ramach tej umowy IT CONNECT świadczy usługi z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich w branży IT, a personel IT CONNECT realizował je m.in. w następujących specjalnościach:

 • Testowanie aplikacji
 • Realizowanie i monitorowanie projektu
 • Programowanie
 • Wykonanie analiz biznesowych
 • Projektowanie modułów SI i systemów IT
 • Opracowanie szczegółowej i ogólnej architektury rozwiązań IT oraz architektury SI
 • Kierowanie projektem

Z dotychczasowych usług jesteśmy zadowoleni i rekomendujemy firmę IT Connect jako rzetelnego i dobrze reagującego na potrzeby klienta Dostawcę usług. Umowa jest realizowana z zastosowaniem użytecznych i nowoczesnych rozwiązań oraz narzędzi, które wspomagają proces kontroli kosztów. Z naszego punktu widzenia najważniejsze z nich to: jednolity system do składania i akceptacji zamówień ‒ EDI raporty wydatków umożliwiające bieżące monitorowanie kosztów elektroniczna faktura ułatwiająca i przyspieszająca proces księgowania na poszczególne konta kosztowe.

Współpracujemy z firmą IT CONNECT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od 2012 roku w zakresie usług rekrutacji oraz wynajmu konsultantów z obszaru IT. Przez cały okres współpracy dała się ona poznać jako rzetelny i terminowy Kontrahent. Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ją jako partnera kompetentnego, komunikatywnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń. W ramach zadań realizowanych dla nas firma IT CONNECT rekrutowała i udostępniała pracowników w obszarze IT m.in. na stanowiskach:

 • Inżynier DevOps
 • Administrator SAS
 • Specjalista ETL
 • Kierownik Projektu

Od 2019 roku współpracujemy z firmą IT CONNECT Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w zakresie usług rekrutacji z obszaru IT. Przez cały okres dała się ona poznać jako rzetelna firma, dla której zadowolenie klienta z wykonanej usługi jest najwyższym priorytetem. Szczególną uwagę należy również zwrócić na wywiązywanie się z zadań w uzgodnionych terminach i bardzo dobry kontakt z rekruterem. Rekomendujemy firmę IT CONNECT do współpracy, oceniając ją jako trzymającą wysokie standardy. W ramach realizowanych zadań firma IT CONNECT zrekrutowała dla nas pracowników w obszarze helpdesk oraz serwisu IT i urządzeń.

CO PISZĄ O NAS KONSULTANCI

Współpracuję z IT Connect od kilku lat i od samego początku odnoszę wrażenie, że koleżankom i kolegami prowadzącymi te Firmę znamy się od lat. Ta pełna życzliwości współpraca to zasługa wspaniałych, pełnych pasji i znających się na wykonywanej profesji ludzi.
Firma IT CONNECT, reprezentuje sobą wszystko co najlepsze. Ludzie, którzy w niej pracują, bardzo często wychodzą poza ramy określone ich obowiązkami i umowami co czyni współpracę z nimi wyjątkowo przyjemną i przebiegającą bez żadnych problemów. Mogę tylko życzyć innym aby trafiali na tak fantastyczne firmy jak IT CONNECT.
Jedna z najlepszych firm z jakimi współpracowałem! Przede wszystkim genialna atmosfera, która bardzo pomaga przy współpracy, wszystko na czas i bez problemów. Pełna pomoc w praktycznie każdej kwestii ;) Oraz ogromna elastyczność i możliwość dojścia do porozumienia :) Serdecznie polecam.
Współpracujemy od wielu lat. Terminowe płatności, bezproblemowy kontakt, szybkie załatwianie formalności. Polecam IT Connect
Współpracujemy od wielu i od zawsze wykazują się profesjonalizmem i zaangażowaniem.
IT CONNECT to organizacja oferująca świetne możliwości rozwoju dla pracowników. Atmosfera w firmie była zawsze przyjazna i sprzyjała efektywnej współpracy. Wspólnie tworzyliśmy zespół pełen pasji, kreatywności i pozytywnego podejścia do pracy. Pracodawca zawsze docenia zaangażowanie i wkład każdego pracownika. Warto również wspomnieć o profesjonalizmie i elastyczności firmy w kwestii outsourcingu czy też usług rekrutacyjnych. Firma jest w stanie dostosować usługi do unikalnych potrzeb każdego klienta, co pozwala na dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowane do ich wymagań. Gorąco polecam tego pracodawcę każdemu, kto poszukuje miejsca pracy, gdzie liczy się rozwój, profesjonalizm oraz atmosfera pełna wsparcia i pozytywnej energii :)
Dwa lata bezproblemowej współpracy. W pełni profesjonalna i dodatkowo MIŁA obsługa. Zdecydowanie polecam 👍🙂
Z firmą IT Connect pracuje od 20 lat - polecam w 100% rzetelność.
Współpracuję z firmą IT Connect. Współpraca układa się wzorowo.
Rozliczenia zawsze na czas, kadra zawsze z uśmiechem :) nie mam nic na ten moment na minus.
Z it connect współpracuje już ok 12 lat. Przez ten czas współpraca zawsze wyglądała wzorowo. Płatności za faktury zawsze terminowo. Do tego w razie potrzeb zawsze można liczyć na pomoc zespołu ITC. Polecam
Rzetelny pracodawca. Miły i profesjonalny proces rekrutacji. Współpraca na najwyższym poziomie, wypłata zawsze zgodnie z harmonogramem. Imprezy firmowe ;)
Świetna firma, dbająca o zatrudnianych ludzi, wsparcie i ścieżki rozwoju.

Adres biura:

Ul. Chłodna 51

 

00-867 Warszawa

Polska

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

+48 515 191 779
LinkedIn-icon facebook-icon instagram-icon