Oferta z dnia: 2020-12-11

Analityk / ETL Developer [1302] D

                Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za analizę, projektowanie i realizację wymagań związanych z przygotowaniem danych oraz budową modeli kredytowych na potrzeby globalne.

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Analiza i uzgadnianie wymagań biznesowych
  • Weryfikacja możliwości i określenie sposobu realizacji wymagań biznesowych w SAS
  • Przekładanie wymagań biznesowych na język techniczny
  • Samodzielna realizacja części wymagań biznesowych w SAS

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w SAS
  • Min. 5 letnie doświadczenie projektowe lub co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ryzyka
  • Znajomość SAS 4GL, SAS DI
  • Płynna znajomość języka angielskiego (poziom C1)

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego
  • Wiedza z zakresu metod ilościowych i analizy statystycznej
  • Doświadczenie projektowe w sektorze bankowym

Oferujemy:

  • Pracę projektową dla globalnej organizacji finansowej, ze specjalizacją w obszarze ryzyka kredytowego
  • Okres zaangażowania: styczeń - czerwiec 2021 r. (ewentualnie luty - czerwiec 2021 r.)
  • Współpracę B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Projekt prowadzony w dwóch językach: polskim i angielskim
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w miesiącu
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę zdalną w okresie pandemii COVID-19 - po zakończeniu pandemii praca w biurze Klienta w Warszawie

+48 (22) 653 85 92