Oferta z dnia: 2020-11-13

Programista Java mid [1294] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  •   rozwój i implementacja wymagań w aplikacjach Java w projektach dla branży telekomunikacyjnej
  •   udział w opracowywaniu koncepcji i implementacji rozwiązań
  •   testowanie przygotowanych zmian
  •   dokumentacja tworzonych rozwiązań

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  •    minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w Java/J2EE
  •    dobra znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID, zasad SOA, wzorców projektowych i architektury opartej o mikroserwisy
  •    znajomość Spring, Spring Boot, Spring Cloud (eureka, feign, stream)
  •    znajomość Docker, Kubernetes, OpenShift
  •    doświadczenie z bazami danych Oracle RDBMS, MS SQL, MongoDB
  •    znajomość serwerów WebSphere, JBoss lub Tomcat
  •    znajomość Git i zasad ciągłej integracji oprogramowania

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  •     znajomość Hibernate, biblotek Flyway/Liquibase, protokołów SOAP/REST
  •     znajomość JSP, EJB oraz servletów Java
  •     umiejętność programowania w innych językach, np. Kotlin, JavaScript, Angular, React.js
  •     znajomość narzędzi do budowania projektów: Gradle, Maven
  •     doświadczenie w pracy z systemami Unix/Linux

Oferujemy:

  • praca w trybie zdalnym (wystarczy raz w miesiącu pojawić się w najbliższym biurze Klienta)
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • szkolenia, kursy językowe
  • Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • zdalne spotkania integracyjne
  • drużyna Active Team

Lokalizacja: Praca zdalna / Cała Polska

+48 (22) 653 85 92