Oferta z dnia: 2020-08-24

Administrator Narzędzi Automatyzacji Infrastruktury Informatycznej [1272]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie w zakresie konfigurowania i utrzymania narzędzi: 1. Ansible, AWX 2. Puppet 3. Grafana 4. Python, Java, Yaml
  • Umiejętności praktyczne w zakresie budowy integracji pomiędzy narzędziami monitorowania i automatyzacji
  • Doświadczenie w zakresie opracowania i budowy architektury narzędzi monitorowania i zarządzania
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi OpenSource w oparciu o DevOps-owy model współpracy (Jira, Agile)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Cechy osobowe

  • Chęć do nauki i własnego rozwoju
  • Skupienie na celu i nastawienie na realizację zadań
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Praca w zespole

Dodatkowy atut:

  • Znajomość  konfigurowania i utrzymania narzędzi wspierających monitoring i  automatyzację: 1. Zabbix 2. Prometheus 3. ElasticSearch 4. Narzędzia z grupy Event Management
  • Doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji agenta monitorującego/zarządzającego oraz w zakresie podłączenia agentów do centralnych konsol
  • Doświadczenie w zakresie developmentu specyficznych (custom) wymagań - monitorowania/zarządzania dla danego narzędzia

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (z lokalizacji i z domu)

Lokalizacja: Łódź, Lublin, Łomża, Białystok, Warszawa

+48 (22) 653 85 92