Oferta z dnia: 2020-01-29

Architekt Rozwiązań CRM/Billing (25 000PLN/B2B) [1218] W

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Definicja roadmapy biznesowej rozwiązania.
  • Definicja procesów biznesowych w obszarze CRM/Billing.
  • Wsparcie przygotowania biznesowego planu wdrożenia.
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowego związanych z budową i rozwojem systemów i rozwiązań IT.
  • Projektowanie architektury rozwiązań IT optymalnie wspierającej realizację potrzeb biznesowych
  • Formułowanie wymagań systemowych i uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami.
  • Analizowanie wpływu proponowanych zmian na istniejące systemy i projekty
  • Angażowanie się w planowanie długoterminowych kierunków rozwoju systemów IT, roadmap zmian architektonicznych i technologicznych
  • Współpraca z klientem biznesowym oraz zespołami programistów i testerów.
  • Wspieranie przygotowania i przeprowadzania testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • 10-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w obszarze CRM / Billing.
  • Bardzo dobra znajomość funkcjonalności i architektury rozwiązań CRM / Billing.
  • Doświadczenie w dużych projektach transformacji.
  • Doświadczenie z obszaru energetyki (mile widziane).
  • Umiejętność pracy z zespołem IT i szeroko rozumianym biznesem.
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych, definiowania przypadków użycia, tworzenia dokumentacji.
  • Umiejętność projektowania architektury rozwiązania.
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu złożonych i rozproszonych systemów IT działających w środowisku zintegrowanym.
  • Znajomość zagadnienia związanego z wydajnością rozwiązań i ich bezpieczeństwem.
  • Doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną oraz w opracowywaniu planów i roadmap rozwoju systemów informatycznych dla obszarów biznesowych.
  • Praktyczna znajomość narzędzia Enterprise Architekt.
  • Praktyczna znajomości notacji BPMN, UML.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych firm w branży energetycznej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Stawka: 25 000 PLN przy współpracy B2B

+48 (22) 653 85 92