Oferta z dnia: 2019-10-21

Specjalista z zakresu programowania baz danych Microsoft [1194] AM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • budowa rozwiązań integrujących systemy informatyczne głównie w oparciu o rozwiązania Microsoft
  • rozwój i utrzymanie mechanizmów przetwarzających dane na potrzeby systemu monitorującego przepływ zamówień

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • dobra znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych, w szczególności MSSQL
  • Transact-SQL
  • SQL Server Integration Services
  • optymalizacja zapytań SQL
  • podstawowa wiedza z zakresu programowania w C#.NET, Java, PHP
  • podstawowa wiedza z zakresu hurtowni danych
  • doświadczenie z zakresu zarządzania bazą danych Microsoft

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych i umiejętność posługiwania się Jirą

Oferujemy:

  • ciekawe i elastyczne środowisko pracy,
  • udział w ciekawych projektach
  • współpracę z ekspertami z wielu dziedzin
  • możliwość rozwoju w zakresie programowania i technologii chmurowych

+48 (22) 653 85 92