Oferta z dnia: 2019-10-21

Java Developer [1192]K

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementowanie rozwiązań w JAVA 8+
  • pisanie testów jednostkowych do utworzonych rozwiązań
  • code review
  • modelowanie bazy danych (Postgresql / Oracle)
  • projektowanie ogólnych komponentów i założeń architektury systemów opartych o technologie Java, Spring, Hibernate, ATG

Wymagania wobec kandydatów:

  • min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji komponentów przy użyciu języka Java
  • biegła znajomość języka Java i środowisk na nim opartych po stronie serwerowej
  • praktyczna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji
  • komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad dobrego programowania
  • wiedzy w praktycznym tworzeniu rozwiązań przy użyciu SOAP oraz REST
  • umiejętności Front-End będą dodatkowym atutem (jQuery, VUE/REACT)

Doceniamy:

  • wiedzę w obszarze implementacji Microservices
  • projektowanie i implementowanie rozwiązań w JAVA 7+
  • znajomość Dockera
  • otwartość na wyzwania

Oferujemy:

  • współpracę z ambitnym i dynamicznym zespołem
  • indywidualna ścieżka kariery
  • dowolność w wyborze frameworków oraz bibliotek (ustalane przez zespól na poziomie projektu)
  • udział w projektach dla wiodących marek, które zapewnią Ci rozwój zawodowy
  • bonusy za zrealizowane z sukcesem projekty – docenimy Twoją skuteczność
  • owocowe czwartki, integrację i miłą atmosferę
  • możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia Kandydata

+48 (22) 653 85 92