Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie przy zarządzaniu projektami oraz pomoc przy projektowaniu i realizacji
  • Odpowiedzialność za wydajność projektów, terminowość i koszty
  • Zbieranie wymagań biznesowych wraz z ich zapisem
  • Przedstawianie scenariusza wraz z oceną wpływu na system informatyczny
  • Szacowanie zysków biznesowych oraz zwrotu z inwestycji

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie komercyjne w zarządzaniu projektami IT
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze analityki biznesowej
  • Znajomość metodyki Agile
  • Wysoka motywacja do nauki w obszarze zarządzania projektami
  • Wykształcenie informatyczne
  • Dbałość o szczegóły, dokładność oraz rzetelność
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową (2 dni stacjonarnie, 3 dni zdalnie)
  • Pracę w wiodącej firmie telekomunikacyjnej w Warszawie
  • Wynagrodzenie 9000 - 10000 zł na fakturę (B2B)
  • Pakiet szkoleń wewnątrzfirmowych, mentoring
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Start pracy od listopada 2021

+48 (22) 653 85 92