Oferta z dnia: 2021-06-01

Konsultant Power BI [1370] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • PowerBI - Wizualizacje i analiza danych.
  • Pozyskiwanie i transformacja danych zgodnie z pryncypiami Hurtowni Danych i modeli wielowymiarowych głównie za pomocą SQL (najczęściej Microsoft) i narzędzi chmurowych oraz modele analityczne z obsługą również w DAX.
  • Konsultant docelowo powinien być w stanie przeprowadzić też analizę wymagań, aby móc zaproponować optymalne rozwiązanie IT.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Musi to być osoba o otwartej głowie, bardzo dobrych umiejętnościach komunikacyjnych i z odpowiednim warsztatem technicznym: doświadczenie w usłudze Power BI, umiejętność pisania w języku DAX, znajomość zapytań SQL.
  • Osoba musi mieć naturalną, wrodzoną ciekawość świata i chęć jego analizowania – wtedy zależnie od projektu będzie mogła się uczyć danej dziedziny biznesu.

Oferujemy:

  • Stawka do 90zł/h przy współpracy B2B.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, która koncentruje swoje działanie na systemach Business Intelligence, Hurtowni Danych oraz Performance Management.
  • Możliwość dobrania indywidualnej ścieżki rozwoju.
  • Udział w projektach dla dużych klientów korporacyjnych.
  • Dostęp do najnowszych technologii IT.

+48 (22) 653 85 92