Oferta z dnia: 2021-05-17

Analityk Biznesowo-Techniczny [1364] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • praca przy projekcie Spartakus – wdrożenie systemu sprzedaży i obsługi klienta B2B, strumień: self service
  • spisywanie wymagań biznesowych w Jira
  • przekazywanie do designu i odpowiadanie na pytania deweloperów
  • dołączysz do działającego zespołu (PO, AR, Konsultant Salesforce, UX lead, Deweloperzy), w którym są dwaj doświadczeni architekci
Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość technologi Salesforce + Vlocity
  • znajomość narzędzi Jira i Confluence
  • praca w metodyce analizy obiektowa, UML, Scrum
  • ważnym wymogiem jest znajomość narzędzi i metodyki
  • znajomość technologii i specyfiki self service

Oferujemy:

  • pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92