Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie integracji i utrzymywanie aplikacji przy użyciu oprogramowania SAS
  • pisanie kodu, prototypowanie
  • testowanie, wdrażanie, dokumentowanie

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Praktyczna znajomość SAS VA oraz programowania m.in. SAS 4GL
  • Certyfikat SAS Base Programming Professional lub Visual Business Analytics 7.5/8.3 SAS
  • Powyżej 3 lat doświadczenia z technologiami SAS
  • Minimum 5 lat doświadczenia po studiach (I stopnia)
  • Posiada zdolność samodzielnego opracowywania rozwiązań, rozwiązywania problemów, tworzenia dokumentacji i transferu wiedzy
  • Dobra znajomość angielskiego, minimum CEFR B level
  • Zaświadczenie o niekaralności; (ABW)
  • Posiada wykształcenie wyższe pierwszego stopnia

Oferujemy:

  • Pracę projektową dla Klienta
  • Współpracę B2B
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92