Administrator

Lokalizacja:

Lublin

Data dodania:

2024-10-16

Wymagane umiejętności:

Mile widziane:

Mile widziana znajomość usług telekomunikacyjnych oraz IT – przeprowadzanie testów usług z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi i stanowisk pomiarowych

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B, Umowa o pracę

Opis projektu:

Twój zakres obowiązków:

  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia, zdolności analityczne.
  • Chęć rozwoju oraz przyswajania dużej ilości informacji dotyczącej architektury usług, metodologii dotyczącej dostarczania i utrzymania usług oraz technologii IT.
  • Dobre zdolności komunikacyjne i chęć pracy z ludźmi.
  • Znajomość praktyczna oprogramowania biurowego i komunikacyjnego np.: MS Outlook, MS  Teams i inne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną oraz telefoniczną.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
  • Gotowość do pracy zmianowej (12h w trybie 24/7/365 – tryb równoważny) – elastycznie ustalany grafik – początkowo praca w zmianach 8h, w ramach szkolenia i adaptacji.

Nasze wymagania:

  • Kontrola dostępności usług z użyciem narzędzi monitorowania usług oraz analiza danych i raportów;
  • Zapewnienie informacji o niedostępności usług i statusie ich przywracania,
  •  Kontrola prawidłowości usuwania awarii w sieci.
  • Koordynacja usuwania zdarzeń krytycznych – tworzenie mostków telekonferencyjnych, moderacja spotkań awaryjnych, przygotowanie komunikacji, eskalacje.
  •  Analiza i korelacja danych z wykorzystaniem dedykowanych systemów informatycznych.
  • Opracowywanie rekomendacji post-incydentalnych.

To oferujemy:

  • Bezpieczne środowisko pracy.
  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów.
  • Pracę w świetnej lokalizacji w Lublinie.
  • Pracę w systemie zmianowym i elastyczny grafik.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nabycia nowych kompetencji.
  • Szkolenie wdrażające – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Dodatkowe benefity – ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna.
  • Dla aktywnych – karta sportowa.

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?