Oferta z dnia: 2021-10-18

Android Developer [1452] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Naprawa błędów w aplikacji Android w języku Java
  • Wprowadzania usprawnień i nowych funkcjonalności w aplikacji Android w Java
  • Modyfikacja UI i UX aplikacji
  • Testy deweloperskie tworzonych rozwiązań
  • Analiza logów i crash’y
  • Tworzenie paczek dystrybucyjnych
  • Udział w codziennych spotkaniach statusowych
  • Korzystanie z JIRA i Bitbucket

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Android Studio
  • Bardzo dobra znajomość zasad tworzenia aplikacji mobilnych dla systemu Android
  • Bardzo dobra znajomość języka i zasad tworzenia kodu z wykorzystaniem Java
  • Bardzo dobra znajomość mechanizmów i zasad tworzenia UI oraz UX
  • Znajomość mechanizmów i technik przetwarzania wielowątkowego i asynchronicznego
  • Znajomość mechanizmów i technik synchronizacji i współdzielenia danych/zadań pomiędzy wątkami

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Dobra znajomość mechanizmu obsługi powiadomień w systemie Android
  • Podstawowa znajomość technologii WebRTC oraz mechanizmów RTP
  • Podstawowa znajomość podstawowych zagadnień kryptograficznych
  • Dobra znajomość mechanizmów obsługi połączeń sieciowych w systemie Android
  • Dobra znajomość mechanizmów składowania i przetwarzania danych w systemie Android w tym znajomość technik składowania dużej ilości danych aplikacji lokalnie, z wykorzystaniem szyfrowanych kontenerów - SQLCipher
  • Znajomość mechanizmów bezpieczeństwa systemu Android - m.in. Keystore

Oferujemy:

  • Pracę w software housie przy rozwijaniu komunikatora mobilnego
  • Elastyczne godziny pracy (codzienne Daily w języku polskim i angielskim o godzinie 15:15 - reszta godzin dowolna)
  • Zaangażowanie 8 godzin dziennie ( istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Umowę B2B
  • 100% pracę zdalną (na życzenie istnieje możliwość pracy hybrydowej lub stacjonarnej z biura)
  • Pracę od zaraz
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Praca zdalna/Kraków

+48 (22) 653 85 92