Oferta z dnia: 2021-08-02

Analityk SAS (18000 - 22000 zł netto + VAT / B2B) [1342] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Analiza i uzgadnianie wymagań biznesowych
  • Weryfikacja możliwości i określenie sposobu realizacji wymagań biznesowych w SAS
  • Przekładanie wymagań biznesowych na język techniczny
  • Możliwość samodzielnej realizacji części wymagań biznesowych w SAS (nieobligatoryjne)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Znajomość technologii SAS
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze ryzyka lub finansów lub doświadczenie w pracy dla instytucji finansowych
  • Doświadczenie w roli analityka
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego

Oferujemy:

  • Pracę dla globalnej organizacji finansowej ze specjalizacją w obszarze ryzyka kredytowego
  • Wynagrodzenie 18000 - 22000 zł netto + VAT / B2B
  • Współpracę długofalową
  • Język projektów: PL + ENG
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwosć korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Warszawa / praca zdalna

+48 (22) 653 85 92