Oferta z dnia: 2021-06-22

ETL Developer [1386] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie/modelowanie kompleksowych rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence w technologii SAS
  • Projektowanie/analiza danych pod procesy ETL w Hurtowni Danych
  • Implementacja procesów ETL w Hurtowni Danych
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej oprogramowania obszaru Hurtowni Danych
  • Testowanie jakości oprogramowania

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Umiejętność posługiwania się językami SAS 4GL lub SQL (mile widziany także PL/SQL)
  • Doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach SAS (DI, EG, VA, WRS, Viya) lub Oracle
  • Umiejętność myślenia analitycznego, identyfikowania problemów i proponowania skutecznych rozwiązań
  • Skrupulatność, samodzielność i dociekliwość
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla branży ubezpieczeniowej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Język projektu: PL
  • Wynagrodzenie 20 000 zł netto + VAT / B2B
  • Pracę zdalną w okresie pandemii COVID-19 (następnie praca stacjonarna w biurze Klienta blisko stacji metra)
  • Pełny wymiar godzin pracy w miesiącu

+48 (22) 653 85 92