Analityk
Programista
DevOps

Lokalizacja:

Lubin

Data dodania:

2022-04-13

Wymagane umiejętności:

praca pod presją czasu
terminowość
prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

język niemiecki
excel

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Stawka:

6500-7200

netto miesięcznie ( + VAT)

Opis projektu:

Nie jesteśmy dużą korporacją, w związku z tym nie ma u Nas korporacyjnej atmosfery, komunikacja jest bezpośrednia, pracuje się w niewielkim zespole.

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie nowego oprogramowania dla systemów mikroprocesorowych,
  • implementacja wymiany danych między systemami wbudowanymi a systemami chmurowymi,
  • współpraca przy definiowaniu architektury oprogramowania dla systemów Internetu Rzeczy,
  • utrzymanie istniejącego oprogramowania, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, usuwanie wykrytych błędów,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • udział w testach, badaniach i certyfikacji wyrobów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie: preferowane wyższe techniczne lub średnie w przypadku studenta ostatniego semestru,
  • doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane,
  • praktyczna znajomość języka C w zastosowaniach embedded (mikrokontrolery 8 i 32-bit),
  • znajomość obsługi interfejsów komunikacyjnych typowych dla systemów embedded,
  • znajomość tworzenia oprogramowania dla systemów czasu rzeczywistego
  • znajomość posługiwania się systemami kontroli wersji Git,
  • podstawowa znajomość jednego z języków wysokiego poziomu (Python/C++/Java/C#),
  • mile widziana znajomość systemów linuxowych i podstawy administracji sieci komputerowych
  • znajomość j. angielskiego wystarczająca do posługiwania się dokumentacją techniczną.

To oferujemy:

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny),
  • stabilne zatrudnienie,

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Interesuje Cię ta oferta?