Tester
praca hybrydowa

Lokalizacja:

Warszawa, Ochota

Data dodania:

2024-08-02

Wymagane umiejętności:

JIRA
Doświadczenie na stanowisku Testera manualnego

Mile widziane:

Zainteresowanie obszarem testów automatycznych

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Opis projektu:

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wykonywanie scenariuszy testowych.
  • Weryfikacja wymagań biznesowych.
  • Przygotowywanie zasobów testowych.
  • Współpraca z zespołem developerów, analityków i architektów.
  • Raportowanie, analiza i określanie przyczyny błędów.
  • Wyszukiwanie i analiza logów.
  • Rozwój kompetencji w obszarze testów manualnych oraz automatycznych (jako duży plus).

Nasze wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność.
  • Co najmniej dwa-trzy lata doświadczenia na stanowisku testera.
  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi do zarządzania testami i defektami (np. Jira).
  • Doświadczenie w Scrum lub innych metodologiach Agile.
  • Doświadczenie w tworzeniu frameworku testowego dla aplikacji mobilnych.
  • Chęć nauki, otwartość na poznawanie nowych technologii.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Znajomość terminologii związanej z testowaniem oprogramowania.
  • Dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy:

  • Praca hybrydowa: 2 dni w biurze, 3 dni zdalnie.
  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej.
  • 50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon).
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych.
  • Duże pole do wdrażania własnych pomysłów.
  • Długotrwałe zatrudnienie.

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?