PM/PMO

Lokalizacja:

Warszawa, Ochota

Data dodania:

2024-02-09

Wymagane umiejętności:

PowerPoint
Excel
MSProject

Mile widziane:

Visio

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B, Umowa o pracę

Stawka:

45-40 zł

netto miesięcznie ( + VAT)

Opis projektu:

Na stanowisku Specjalisty ds. Wsparcia Projektu Sieciowego czekają cię liczne wyzwania i przełamywanie barier oraz częste podróże służbowe po całym kraju
Praca idealna dla osób, które nie lubią rutyny i powtarzalności zadań, a presja czasu jest dla nich motywująca.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca cross-domenowa w oraz z operatorami infrastruktury w ramach Due Diligence technicznego.
  • Organizacja i prowadzenie sprintów z udziałowcami projektu.
  • Koordynacja przygotowania wkładu merytorycznego do Umów transakcyjnych.
  • Przygotowanie harmonogramów integracji i adaptacji sieci.
  • Nadzór nad realizacją harmonogramów oraz raportowanie postępów prac.
  • Szacowanie budżetu dla projektu oraz nadzór nad jego realizacją.

Nasze wymagania:

  • Znajomość MS Office – w szczególności PowerPoint, Excel, MSProject, Visio.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania.
  • Zainteresowanie techniką i technologiami sieciowymi.
  • Samodzielne planowanie pracy i dobra organizacja czasu pracy.
  • Systematyczność i dokładność.
  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność podtrzymania dobrych relacji, szczególnie w sytuacjach kryzysowych.
  • Otwartość na nowe wyzwania.

To oferujemy:

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej.
  • 50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon).
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych.
  • Długofalowe zatrudnienie.
  • Dostęp do platformy do nauki języków.

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?