PM/PMO
praca zdalna

Lokalizacja:

Data dodania:

2024-08-28

Wymagane umiejętności:

MS Project
MSR
Powerpoint
Jira
Confluence

Mile widziane:

Certyfikat z metodologii zarządzania projektami np. AgilePM, PMP, PRINCE2, MSP.

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Opis projektu:

Prace projektowe w obszarze DATA&AI
Zadania projektowe związane z obszarem Data Science i technologii GenAI koncentrują się na planowaniu, zarządzaniu i wspieraniu potrzeb organizacji w wykorzystaniu technologii GenAI. Będziesz prowadzić POCe związane z technologią GenAI oraz Projekty IT realizowane w oparciu o metodyki zwinne (Agile, Scrum).
Wykorzystywane technologie i narzędzia :
MS Project / Project Libre, Power Point, JIRA, Confluence, Power BI, inne aplikacje używane do gromadzenia informacji o projekcie, zgodnie z wew. procedurami.

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz koordynował(a) roadmapę projektów i inicjatyw w Data&AI.
  • Będziesz koordynował(a) zapewnienie dostępności zasobów, koniecznych do realizacji danego projektu.
  • Będziesz zarządzał(a) budżetem i harmonogramem projektu oraz dokumentacją zgodnie z obowiązującym wewnętrznym procesem projektowym.
  • Będziesz współpracował(a) z przedstawicielami z innych obszarów biznesowych (m.in. Marketing, Sprzedaż, Finanse, Sieć, Bezpieczeństwo Korporacyjne).
  • Będziesz miał(a) możliwość być Kierownikiem Projektu w obszarze Data&AI realizowanych we współpracy z innymi obszarami.
  • Będziesz zarządzał(a) pełnym cyklem życia projektów Data&AI, od koncepcji po realizację, wdrożenie, rozliczenie i zamknięcie.
  • Będziesz miał możliwość tworzyć i wpływać na ostateczny kształt produktów.
  • Będziesz wspierał(a) Właściciela Biznesowego Informacji w działaniach służących zapewnieniu bezpieczeństwa informacji przetwarzanych w danym systemie teleinformatycznym, określonych w wewnętrznych aktach normatywnych.
  • Będziesz utrzymywać klarowny opis wymagań, aby zapewnić zrozumienie przez zespół developersko-analityczny.
  • Będziesz utrzymywać aktualną dokumentację projektów zgodnie z procesem.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT i/lub doświadczenie w pracy na stanowisku PMO (co najmniej 2 lata).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Znajomość podstaw MSR, w celu merytorycznej oceny kwalifikacji wydatków dot. zasobów wykorzystywanych w projekcie IT.
  • Komunikatywność oraz otwartość.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane
  • Certyfikat z metodologii zarządzania projektami np. AgilePM, PMP, PRINCE2, MSP.

To oferujemy:

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej.
  • 50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon).
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych.
  • Duże pole do wdrażania własnych pomysłów.
  • Długotrwałe zatrudnienie.
  • Pakiet benefitów.

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?