Architekt

Lokalizacja:

Warszawa, Ochota

Data dodania:

2024-06-19

Wymagane umiejętności:

React
Java (Spring Boot)
Kafka
PostgreSQL
Netflix Conductor
EDA
Security

Mile widziane:

GCP
TM Forum

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B

Stawka:

25000 - 35000

netto miesięcznie ( + VAT)

Opis projektu:

Dugofalowa współpraca z liderem branży Telco w Polsce.
Rozwój oraz utrzymanie grupy systemów odpowiedzialnych za proces sprzedażowy dla klientów indywidualnych oraz niższych segmentów klientów biznesowych.
Nadawanie kierunku strategicznego i architektonicznego warstwy Backend for frontend (BFF) w architekturze headless commerce łączącej świat frontend (React +) z głębokim backendem (SAP Hybris wraz z otaczającą go chmurą Mikroserwisów sprzedażowych).
Projekt ma charakter stały, a rozwój realizowany jest w ramach projektów biznesowych (BAU) oraz projektów wewnętrznych IT mających na celu podniesienie jakości i wydajności, refaktor czy spłatę długu technologicznego.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie architektury kanałów zdalnych platformy Online
  • Wybór narzędzi i rozwiązań architektonicznych dla kanałów zdalnych
  • Dbanie o spójność architektury
  • Wyznaczanie trendów rozwoju domeny Sprzedaży w kanałach zdalnych
  • Współpraca z obszarem Sprzedaży przy ustalaniu kierunku rozwoju platformy Online

Nasze wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w 2+ projektach o podobnej tematyce (kanały zdalne)
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań headless commerce oraz headless CMS
  • Doświadczenie w pracy z maszynami stanowymi (NetflixConductor / AWS Step Functions / Azure Logic Apps, / Apache Airflow)
  • Znajomość standardów rynkowych w zakresie headless commerce i headless CMS
  • Znajomość zagadnień zakresu bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury EDA
  • Znajomość stacku technologicznego: React + Java (Spring Boot), Kafka, PostreSQL

To oferujemy:

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej
  • 50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon)
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych
  • Duże pole do wdrażania własnych pomysłów
  • Długotrwałe zatrudnienie

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?