DevOps
praca zdalna

Lokalizacja:

Warszawa, Ochota

Data dodania:

2024-09-03

Wymagane umiejętności:

Kubernetes
Helm
Terrafor
Ansible
Gitlab
Jenkins
Prometheus
Grafana
ELK
GCP

Mile widziane:

Python
Java

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B, Umowa o pracę

Opis projektu:

Poszukiwany kandydat rozumie infrastrukturę IT przez pryzmat aplikacji, zna koncept konteneryzacji, ma doświadczenie w chmurze publicznej oraz sprawnie porusza się w aspektach bezpiecznej komunikacji sieciowej. Potrafi automatyzować swoją pracę, rozumie zagadnienia sieciowe oraz czym są standardy cyberbezpieczeństwa i bezpieczna komunikacja.
Wydział DevOps Aplikacji Cyfrowych – zespół świadczący usługi IT dla IT.
Zespół składa się z 30 osób w tym: DevOpsi, Architekci, Programiści, Automatycy Testów

Stack technologiczny:
  • Kubernetes
  • Helm, Terraform, Ansible
  • Gitlab
  • Jenkins
  • Prometheus/Grafana/ELK
  • GCP

Twój zakres obowiązków:

  • Łączenie świata aplikacji ze światem infrastruktury.
  • Wdrażanie aplikacji na Kubernetesa.
  • Tworzenie pipelinów oraz rozbudowywanie środowiska w modelu IaC/CI CD.

Nasze wymagania:

  • Rozumienie infrastruktury IT przez pryzmat aplikacji.
  • Znajomość koncepcji konteneryzacji.
  • Doświadczenie w chmurze publicznej oraz sprawne poruszanie się w aspektach bezpiecznej komunikacji sieciowej.
  • Umiejętność automatyzacji swojej pracy.
  • Rozumienie zagadnień sieciowych oraz standardów cyberbezpieczeństwa.

To oferujemy:

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych
  • Duże pole do wdrażania własnych pomysłów
  • Długotrwałe zatrudnienie
  • Pakiet benefitów

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?