Analityk
praca hybrydowa

Lokalizacja:

Warszawa, Ochota

Data dodania:

2024-07-25

Wymagane umiejętności:

SAS
SAS CI
SQL
Excel

Mile widziane:

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Opis projektu:

Tworzymy zespół ekspertów dla którego dobra współpraca i „team spirit” mają najwyższy priorytet. Rozpoznajemy potencjał sprzedażowy oraz potrzeby zakupowe Klientów z segmentów SOHO i SMALL tworząc dla nich elastyczne oferty adresujące dynamicznie zmieniające się oczekiwania. Kreujemy działania wizerunkowe i zarządzamy kampaniami sprzedażowymi z wykorzystaniem automatycznych narzędzi marketingowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie wysyłek, działań Direct Marketing; E-maile, MMS, listy personalizowane, w tym estymacja potencjałów, generowanie baz, personalizowanie treści i wysyłka z narzędzia: SAS CI lub Synerise.
  • Rozwój zautomatyzowanych narzędzi kampanijnych w środowisku SAS. Rozbudowywanie istniejących mechanizmów i realizacja działań podnoszących ich skuteczność przez kreowanie i testowanie nowej logiki biznesowej.
  • Analiza wyników prowadzonych akcji, przygotowanie cyklicznych raportów i prezentacji wynikowych.
  • Identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia i przygotowywanie wytycznych dotyczących zwiększania wydajności i skuteczności działań.
  • Definiowanie najlepszych praktyk zarządzania kampaniami Direct Marketing.
  • Projektowanie i wdrażanie kampanii w ramach strategii Omnichannel.
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych.
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych do implementacji nowych źródeł danych w celu poszerzania wiedzy o Klientach SOHO i SMALL dla produktów ICT.
  • Współpraca z wieloma jednostkami w firmie.
  • Praca w metodyce Agile.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz zaawansowaną znajomość SQL oraz posiadasz doświadczenie w zakresie działań na bazach danych.
  • Znasz system SAS i SAS CI z wykorzystaniem zapytań SQL będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe, preferowany wykształcenie wyższe (ekonomia, metody ilościowe i statystyczne).
  • Znasz Excela na poziomie zaawansowanym (np.: funkcje, formuły tablicowe, makra, automatyzacja analiz, VBA).
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Direct Marketing, w tym personalizowanie przekazu marketingowego (Znajomość branży B2B, rynku telekomunikacyjnego, ICT w tym zakresie będzie dodatkowym atutem).
  • Masz doświadczenie w analizie danych biznesowych.
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków.
  • Zaangażowanie oraz umiejętność samodzielnego organizowania pracy.
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność samodzielnego organizowania pracy.
  • Posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie.
  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy z bazami danych, jako analityk biznesowy.

To oferujemy:

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej.
  • Pracę w dynamicznym zespole łączącym Biznes z Technologiami.
  • Możliwość wpływania na strategię CVM i rozwijania produktów opartych na innowacyjnych technologiach.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Ubezpieczenie na życie.

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?