...

Outsourcing personalny

O czym mowa?

Outsourcing personalny to strategiczne rozwiązanie, które pozwala firmom skoncentrować się na kluczowych aspektach ich działalności, podczas gdy my zarządzamy zasobami ludzkimi. Dzięki tej usłudze możesz skutecznie redukować koszty operacyjne i zwiększać efektywność, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu personelem IT.

Outsourcing personalny to usługa, w której my, czyli IT CONNECT, jako zewnętrza firma, w całości odpowiadamy za zarządzanie personelem, administrację kadrową i wsparcie pracowników. Nasz zespół zajmuje się wszystkimi aspektami związanymi z zatrudnianiem i zarządzaniem pracownikami. W ramach usługi oferujemy również szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników, a także różne formy zatrudnienia, aby dostosować się do dynamicznych potrzeb Twojej firmy. 

DLACZEGO WARTO?

Jesteśmy firmą z ponad 15-letnim doświadczeniem, która na pierwszym miejscu stawia ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś naszym Klientem, a może Pracownikiem indywidualnie podchodzimy do Twoich potrzeb i dopasowujemy nasz proces działania, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom.

Profesjonalny
i doświadczony zespół

Przeniesienie procesu zatrudnienia na firmę zewnętrzną może budzić wiele wątpliwości. Jest to związane głównie z obawą o to czy zostanie zachowana jakość usług. W IT CONNECT posiadamy doświadczony zespół, który pilnuje, aby wszystko zostało zrobione na czas i z jak największą starannością.

Elastyczność usług i zarządzanie ryzykiem

Możliwość szybkiego dostosowania liczby pracowników do bieżących potrzeb projektu. W zależności od etapu realizacji projektu możesz zwiększać lub zmniejszać liczbę pracowników bez długoterminowych zobowiązań, a to wszystko bez ryzyka związanego z doborem niewłaściwego personelu do zespołu.

Dostęp do najlepszych specjalistów

Posiadamy rozbudowaną bazę specjalistów IT z różnorodnymi umiejętnościami i doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz programistów, testerów, administratorów systemów czy ekspertów ds. bezpieczeństwa IT, możemy szybko znaleźć odpowiednich kandydatów.

KAFETERIA

W dzisiejszych czasach dobra płaca nie jest wystarczająca, aby zatrzymać pracowników w firmie. W przypadku body leasingu jest to jeszcze trudniejsze, ponieważ jest to wciąż dość nietypowe rozwiązanie – w szczególności dla outsourcowanego pracownika. Dlatego, aby zachęcić Kandydatów do podjęcia pracy w naszej firmie IT CONNECT oferuje wachlarz benefitów pozapłacowych dla pracowników oraz współpracowników. Nasi Konsultanci mają możliwość skorzystać z kart sportowych, ubezpieczenia medycznego oraz grupowego w preferencyjnych cenach.


Można powiedzieć, że nasi specjaliści są również dodatkowym benefitem. Postarają się oni pomóc z każdym problemem bądź wątpliwościami naszych Klientów oraz Konsultantów, a w razie potrzeby pokierują do kogo lub gdzie warto się udać w tej sprawie.

Masz pytania dotyczące outsourcingu dla Twojej firmy?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas:

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.