...

Przewodnik
dla kandydata

Zobacz, jak wygląda proces
rekrutacji!

Proces rekrutacji zawsze jest stresujący bez względu czy dopiero co wkraczasz na rynek pracy, czy szukasz nowych doświadczeń. Dlatego, żeby jak najlepiej przygotować kandydatów, opisaliśmy w dużym skrócie, jak wygląda proces rekrutacji w IT CONNECT.

KROK 1

Dziękujemy za aplikację!


Pierwszy krok do kariery za Tobą...
Na tym etapie musisz uzbroić się w odrobinę cierpliwości, ponieważ właśnie analizujemy dokumenty przesłane przez wszystkich kandydatów.Co bierzemy pod uwagę przy ocenie CV?
Skupiamy się na weryfikacji kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska określonymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym i kontaktujemy się z najlepszymi aplikantami.


Wszystkie otrzymane aplikacje umieszczamy w naszej bazie kandydatów i rozpatrujemy w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

KROK 2

Przechodzisz dalej, trzymamy kciuki!


Drugi etap to rozmowa rekrutacyjna. Spokojnie — nie ma co się stresować, staraj się być sobą, a na pewno dasz radę.

Podczas rozmowy możesz spodziewać się między innymi pytań o dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz oczekiwania wobec przyszłego stanowiska, jak również sprawdzenia umiejętności technicznych czy znajomości języka obcego.


 Osoby, które wywarły na nas pozytywne wrażenie, są przez nas rekomendowane do kolejnego etapu.

KROK 3

Gratulacje, to już ostatnia prosta!


Jest to etap, w którym wybrani kandydaci zapraszani są na spotkanie rekrutacyjne bezpośrednio w siedzibie klienta. Po spotkaniu podejmowane są decyzje o podjęciu współpracy.

Masz pytania dotyczące rekrutacji do IT CONNECT?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas:

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.