Oferta z dnia: 2020-12-23

Projektant UI/UX (Wrocław)

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów graficznych i makiet funkcjonalnych systemu.
  • Opisywanie własnych projektów i makiet w formie specyfikacji wykonawczych.
  • Prezentowanie własnych projektów z uzasadnieniem wybranych rozwiązań.
  • Przeprowadzanie testów odbiorczych.
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi, analitykami i programistami.
  • Dbanie o spójność systemu od strony graficznej i użytecznej.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku UI/UX Designer.
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów B2B.
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, Javascript).
  • Znajomość zasad projektowania RWD.
  • Znajomość komponentów i zasad Google Material Design.
  • Znajomość dobrych praktyk UI/UX.
  • Umiejętność przedstawiania złożonych problemów w prostej formie.
  • Obsługa programów i narzędzi do projektowania.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Możliwa częściowa praca zdalne (2 dni w tygodniu).
  • Elastyczna forma współpracy (umowa o pracę / B2B).
  • Pakiet Luxmed.
  • Pakiet Multisport.

Lokalizacja: Wrocław

+48 (22) 653 85 92