Oferta z dnia: 2020-12-18

Analityk danych (6000 zł netto / B2B) [1306] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz diagnostycznych, opisowych i predykcyjnych
  • Tworzenie raportów na potrzeby działu
  • Wizualizowanie danych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w przeprowadzaniu analizy danych i raportowaniu
  • Umiejętność przetwarzania danych z wykorzystaniem SQL
  • Umiejętność wizualizowania danych z użyciem Power BI
  • Znajomość MS Excel oraz MS PowerPoint

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność przetwarzania danych z wykorzystaniem SAS EG
  • Znajomość R i/lub Pythona na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Wynagrodzenie 6000 zł netto / B2B (fv)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość wykorzystywania technologii i narzędzi: SQL, Power BI, MS Excel, MS PowerPoint, R/Python/H20/SAS Viya/SAS EG

+48 (22) 653 85 92