Oferta z dnia: 2020-12-04

Administrator SAS Viya [1300]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Administracja techniczna SAS Viya, w tym:

  • Przenoszenie zmian między środowiskami
  • Przygotowywanie skryptów na potrzeby utrzymania
  • Zarządzanie/ wsparcie zarządzania użytkownikami
  • Zarządzanie/ wsparcie zarządzania konfiguracją
  • Opracowywanie dokumentacji
  • Obsługa zgłoszeń problemów

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • wymagane co najmniej 3 letnie doświadczenie w administracji platformą SAS
  • wymagane co najmniej 3 letnie doświadczenie projektowe
  • wymagana płynna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie projektowe w sektorze bankowym
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów migracji na platformę SAS Viya i/lub doświadczenie w administracji platformą SAS Viya

Oferujemy:

  • czas trwania projektu: zakładane Q1-Q4.2021 - z możliwością dalszej współpracy
  • obecnie praca zdalna (docelowo w siedzibie Klienta, blisko metra)
  • praca w globalnej organizacji finansowej, ze specjalizacją w obszarze ryzyka kredytowego

Lokalizacja: Warszawa / praca zdalna

+48 (22) 653 85 92