Oferta z dnia: 2020-11-27

Konsultant - Programista SAS [1298]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • samodzielne opracowywanie rozwiązań, rozwiązywanie problemów, tworzenie dokumentacji i transfer wiedzy
  • dostosowywania oprogramowania SAS
  • pisanie, prototypowanie, testowanie, wdrażanie, dokumentowanie, przeprowadzanie integracji i utrzymywanie aplikacji przy użyciu oprogramowania SAS
  • praca z dużymi zbiorami danych, przygotowywanie raportów, dashboardów, procesów ETL, prace są w pełni koordynowane (planowane, zlecane, uzgadniane) przez PM po stronie Klienta
  • obecnie praca zdalna full time, pon-pt, g. 9-17

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • SAS VA 7.5 I Viya, SAS Programming Basic
  • powyżej 1 roku doświadczenia z technologiami SAS
  • wykształcenie wyższe pierwszego stopnia
  • minimum 5 lat doświadczenia po studiach (I stopnia)
  • dobra znajomość języka angielskiego con. B2 CEFR level (język projektu - angielski)

+48 (22) 653 85 92