Oferta z dnia: 2020-11-09

Scrum Master (do 10 000PLN przy współpracy B2B) [1292]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Promowanie podejścia zwinnego (Agile) w organizacji
  • Budowanie relacji w temacie zmian organizacyjnych w firmie
  • Coaching zespołów pracujących we frameworku Scrum, facylitacja spotkań scrumowych
  • Zachęcanie członków zespołów scrumowych do podnoszenia kompetencji (T-shaped skills)
  • Wspieranie Product Ownerów w rozwijaniu Backlogu Produktu
  • Wspieranie Product Ownerów w dynamicznie zmieniającym się środowisku oczekiwań biznesowych
  • Krzewienie empirycznego podejścia do współpracy z wykorzystaniem dobrych praktyk
  • Uczenie zespołowości, postawy proaktywnej i otwartej komunikacji
  • Usuwanie przeszkód utrudniających zespołom efektywną współpracę
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla zespołów rozpoczynających przygodę ze Scrumem

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w zarządzaniu kilkoma zespołami scrumowymi
  • Znajomości innych zwinnych praktyk poza Scrumem (Kanban, Lean, XP, DevOps, itd.)
  • Chęci wspierania innych w rozwoju i w procesie zmiany (Change Agent)
  • Kompetencji miękkich (zarządzanie stresem, konfliktem, zmianą, budowanie zespołów)
  • Znajomości frameworków do skalowania Scruma (LeSS, Nexus, SAFe, inne)
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów
  • Znajomości narzędzi typu Jira, Confluence, Slack

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z zespołami rozproszonymi
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach o złożonej strukturze
  • Wykształcenie wyższe (Psychologia, Socjologia, Zarządzanie)
  • Certyfikat PSM, CSM

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w skalowaniu Scruma
  • Możliwość współtworzenia społeczności Agile w dużej organizacji
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Warszawa / praca zdalna

+48 (22) 653 85 92