Oferta z dnia: 2020-11-02

Pracownik ds. Wsparcia Obsługi Kontrahentów [1290] W

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa administracyjno-biurowa
  • Obsługa połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej
  • Zamawianie artykułów biurowych oraz sprzętu
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu
  • Współpraca z Kontrahentami w sprawach finansowo-fakturowych
  • Kontakt z Podwykonawcami w sprawie rozpoczęcia współpracy, wysyłka oraz dopilnowanie podpisania wszelkich wymaganych dokumentów, bieżący kontakt z Podwykonawcami w trakcie trwania współpracy
  • Odbieranie faktur zakupowych, weryfikacja ich poprawności, ewentualne wyjaśnianie niezgodności, rejestracja dokumentów księgowych
  • Rozliczanie telefonów służbowych, współpraca z operatorami w sprawie umów
  • Rozliczanie z Podwykonawcami faktur za benefity pracownicze
  • Przygotowywanie faktur zakupowych do księgowości
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznym Biurem Księgowo-Kadrowym
  • Prowadzenie profilu firmy w social media

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Entuzjazm we współpracy z Kontrahentem i zespołem
  • Optymistyczne nastawienie
  • Dojrzałość emocjonalna
  • Rzetelność przy wykonywaniu zadań i odpowiedzialność za swoje działania
  • Nastawienie na pracę w zespole
  • Otwartość i komunikacyjność
  • Dobra znajomość Ms Office – zwłaszcza Excel
  • Umiejętność wyszukiwania informacji, redagowania tekstów, prowadzenia stron w social media

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość tematów podatkowo rozliczeniowych zwłaszcza w obszarze b2b
  • Znajomość zagadnień związanych z założeniem i prowadzeniem Działalności Gospodarczej
  • Zainteresowanie branżą IT

Oferujemy:

  • Współpracę z ciekawymi ludźmi
  • Możliwość skorzystania z systemu kafeteryjego (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zdobywanie doświadczenia w firmie outsourcingowej

+48 (22) 653 85 92