Oferta z dnia: 2020-11-02

Pracownik ds. Wsparcia Działu Obsługi Finansowo-Kadrowej [1291] W

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie ofert na usługi Konsultantów

  • Odbiór zamówień na Platformie Zakupowej, weryfikacja z ofertami, rejestracja w Bazie
  • Przygotowywanie protokołów zdawczo-odbiorczych do zamówień
  • Rozliczanie zamówień na Platformie Zakupowej
  • Weryfikacja rozliczeń z ewidencją czasu pracy Konsultantów
  • Aktywna współpraca z wewnętrznymi kadrami
  • Aktywna współpraca z Działem Rekrutacji
  • Rozliczanie usług Konsultantów
  • Bieżąca współpraca z Kontrahentami
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznym Biurem Księgowo-Kadrowym

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Entuzjazm we współpracy z Klientem i zespołem
  • Optymistyczne nastawienie
  • Dojrzałość emocjonalna
  • Rzetelność przy wykonywaniu zadań i odpowiedzialność za swoje działania
  • Nastawienie na pracę w zespole
  • Otwartość i komunikatywność
  • Dobra znajomość Ms Office – zwłaszcza Excel

Oferujemy:

  • Współpracę z ciekawymi ludźmi
  • Możliwość skorzystania z systemu kafeteryjego (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zdobywanie doświadczenia w firmie outsourcingowej

+48 (22) 653 85 92