Oferta z dnia: 2020-10-30

Full-Stack Developer (70 - 75 zł netto / h / B2B) [1285] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Rozwój aplikacji Report Manager
  • Dbanie o odpowiednią jakość aplikacji i jej bezpieczeństwo
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Znajomość technologii back-endowych: Java (1.8+), Spring Framework, Maven
  • Znajomość technologii front-endowych: Angular 5, HTML5, CSS
  • Znajomość narzędzi: Jenkins oraz Kubernetes

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Wynagrodzenie w stawce godzinowej 75 zł netto / B2B
  • Pracę przy 7-miesięcznym projekcie (praca od grudnia 2020 r. do czerwca 2021 r.)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w miesiącu lub w 50% miesięcznego czasu pracy

+48 (22) 653 85 92