Oferta z dnia: 2020-10-14

Specjalista zespołu CRM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja kampanii w SAS CI Studio
  • Współpraca z zespołami biznesowymi
  • Analiza danych
  • Całościowa opieka nad wysyłką kampanii do klientów (harmonogrowamonie, analiza odpowiedzi, ocena efektywności)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • SQL
  • Podstawowa znajomość SAS Marketing Automation lub alternatywnego narzędzia klasy Marketing Automation
  • Znajomość procesów biznesowych budowy kampanii/ komunikacji do klienta
  • Umiejętność pracy bezpośrednio u klienta: samodzielność, profesjonalizm i wysokie kompetencje komunikacyjn

Zaangażowanie:

  • Full-time – od początku listopada
  • Praca w siedzibie klienta, bezpośrednio w zespole klienta - obecnie zdalnie

+48 (22) 653 85 92