Oferta z dnia: 2020-09-22

Specjalista ds. Analiz (praca zdalna w 100%) [1279] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie analiz opisowych na zlecenie Biznesu
  • Analizy predykcyjne

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Umiejętność przetwarzania danych z wykorzystaniem SQL (poziom podstawowy)
  • Umiejętność przetwarzania danych z wykorzystaniem SAS EG (poziom podstawowy)
  • Umiejętność wizualizowania danych z użyciem Power BI
  • Znajomość Microsoft Excel i PowerPoint

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość R i/lub Python (poziom podstawowy)

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w 100% (pełny wymiar godzin w miesiącu)
  • Pracę u Klienta z branży telekomunikacyjnej
  • Wiodące narzędzia pracy: SAS, Teradata, Oracle, Hive, Power BI, w późniejszym czasie Python i/lub R
  • Wynagrodzenie 3400 zł brutto (współpraca na podstawie umowy zlecenia)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92