Oferta z dnia: 2020-07-28

Python Developer (do 15000PLN na B2B) [1261]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Udział w projekcie realizowanym przez firmę z branży telko z obszaru Machine Learning.
  • Pisanie RegEx na podstawie przetworzonego tekstu.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Znajomość Pythona i/lub R na poziomie medium/senior
  • Znajomość podstawowych bibliotek wykorzystywanych przy przetwarzaniu danych (numpy/pandas)
  • Umiejętność przetwarzania języka naturalnego (znajomość technik i koncepcji).
  • Biblioteki wykorzystane podczas realizacji projektu to NLTK, Gensim, SpaCy (znajomość przynajmniej jednej z nich).
  • Umiejętność tworzenia RegEx.
  • Mile widziana znajomość tematyki uczenia maszynowego (opartego na metodach statystycznych lub sieciach neuronowych), niewymagane jest doświadczenie komercyjne.
  • Ważna jest umiejętność tworzenia topic modelingu czy klasteryzacji z wykorzystaniem LSI jako techniki.
  • Biegłość w budowie preprocesingu i analizie tekstu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie 13000-15000PLN przy współpracy B2B.
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach.
  • Projekt jest ralizowany przez sierpień oraz wrzesień (możliwy jest również październik).

+48 (22) 653 85 92