Oferta z dnia: 2020-07-17

Tester voicebot (ML/AI) [1257]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • testowanie dialogów/voicebot do projektu rozwoju głosu sztucznej inteligencji

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • mile widziane jest zainteresowanie NLP/ML albo background związany z językiem.
  • doświadczenie (regular/senior) w testach manualnych (znajomość zasad testowania oraz projektowania testów, doświadczenie w pisaniu scenariuszy testowych i przypadków testowych)
  • znajomość narzędzi do zarządzania testami
  • podstawowe rozumienie architektury mikroserwisowej, protokołów komunikacji oraz API
  • dobra organizacja pracy, analityczny umysł, umiejętność priorytetyzacji zadań, bezpośredniej współpracy z biznesem
  • znajomość pojęć i narzędzi związanych z tworzeniem oprogramowania (Git, IDE)
  • znajomość SQL, GraphQL
  • mile widziany jest background z zakresu automatyzacji testów, więc znajomość podstaw programowania (Java, Python) oraz narzędzi do automatyzacji testów jest plusem

Oferujemy:

  • pracę zdalną 3 razy w tygodniu
  • pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92