Oferta z dnia: 2020-06-30

Solution Architect [1256] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i budowaniu architektury systemów informatycznych
  • Opracowanie ram architektonicznych dla systemów IT wdrażanych w organizacji
  • Realizacja projektów DW/ETL/BI
  • Praktyczne wykorzystanie znajomości wzorców architektonicznych i projektowych
  • Praca w architekturze mikroserwisów

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu architektury systemów informatycznych
  • Umiejętność opracowania ram architektonicznych dla systemów IT wdrażanych w organizacji
  • Praktyczna znajomość wzorców architektonicznych i projektowych
  • Doskonała znajomość architektury mikroserwisów
  • Znajomość standardów modelowania
  • Biegła znajomość zagadnień CI/CD
  • Kilkuletnie doświadczenie w realizowaniu projektów DW/ETL/BI w roli architekta danych

Technologie, metodologie, narzędzia:

  • Java, JEE, JBOSS, AS, PostgreSQL, MySQL, Oracle, MS-SQL, Elasticsearch, Spring, Hazelcast, Hibernate, ATG, Microservices, Javascript, JPA, Karate, JSP, Tomcat

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Microsoft SQL Server, Microsoft Analysis Services, Microsoft Power BI Server, Hadoop, Spark

Oferujemy:

  • Możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Zatrudnienie na B2B

+48 (22) 653 85 92