Oferta z dnia: 2020-06-24

Architekt (110 zł netto / h / B2B) [1255] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Integracja sieciowa (diameter - integracja z siecią telekomunikacyjną)
  • Implementacja/konfiguracja ofert w systemach OCS (online charging system)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe związane z telekomunikacją (inżynier)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu integracji sieciowej (diameter)
  • Doświadczenie w implementowaniu/konfigurowaniu ofert w sytemach OCS
  • Doświadczenie w implementowaniu/konfigurowaniu ofert w katalogu produktu
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka Python (rozbudowa/utrzymywanie testów z zakresu usage/traffic)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Wynagrodzenie 110 zł netto / h na podstawie współpracy B2B
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Międzynarodowe środowisko pracy

+48 (22) 653 85 92