Oferta z dnia: 2020-04-24

Architekt Rozwiązań IT [1139] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • gromadzenie i analiza potrzeb użytkowników / wymagań biznesowych
  • rozumienie zagadnień biznesowych, umiejętność modelowania procesów,
  • wypracowywanie koncepcji rozwiązań IT;
  • doradztwo technologiczne rozwiązań IT dla jednostek biznesowych oraz wewnątrz organizacji IT – dla jednostek odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie systemów IT
  • projektowanie zmian i rozwiązań w systemach IT
  • nadzorowanie procesu wdrażania rozwiązań IT zgodnie z założeniami wymagań biznesowych oraz przyjętymi standardami korporacyjnymi w ramach realizowanych projektów informatycznych;
  • kreowanie strategii architektonicznej w obszarze odpowiedzialności

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  •     minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  •     preferujemy doświadczenie w dużej korporacji,
  •     znajomość i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie istotnym dodatkowym atutem,
  •     znajomość środowiska informatycznego dużej organizacji: CRM, EAI, Provisioning, Technologie portalowe, VAS, Billing
  •     preferujemy kandydatów znajomością framework SAP Hybris
  •     umiejętności analityczne, interpretacji i syntezy informacji;
  •     wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja, zarządzanie projektami);
  •     znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na pracę w anglojęzycznych zespołach i pracy na anglojęzycznej dokumentacji;
  •     umiejętność zarządzania dokumentacją związaną z realizacją projektów i analizy systemowej;
  •     znajomość procesów biznesowych (sprzedaż i marketing, logistyka, obsługa klienta);
  •     komunikatywność i nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego;
  •     umiejętność rozwiązywania problemów;
  •     realizacja zadań z nastawieniem na cele;
  •     znajomość metodyk realizacji projektów (waterfall, agile, inne);

Wymagania personalne:

  •     dokładność, terminowość, samodzielność,
  •     komunikatywność,
  •     innowacyjność
  •     umiejętność pracy projektowej, także pod presją czasu

Oferujemy:

  •     Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  •     Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  •     Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

+48 (22) 653 85 92