Oferta z dnia: 2020-04-16

Tech Lead/Expert/Senior Full-Stack Developer [1239] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • budowa rozwiązania konsultingowego opartego o poniższy stack technologiczny zawarty w wymaganiach wobec Kandydata

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego jako Full Stack Developer
  • język angielski zaawansowany
  • bardzo dobra znajomość technologii:

             - Front End React JS SPA

             - Backend NodeJS

             - hosting na AWS przy użyciu RDS, S3, ECa, Nginx, CodeDeploy, SQS, ElastiCache, Lambda

             - narzędzia: Jenkins, MochaJS, Splunk, New Relic, GitHub, JIRA, Confluence, Slack

             - wiedza z zakresu jednego z systemów zarządzania relacyjną bazą danych (RDBMS) (MySQL, PostgreSQL, MS SQL Server lub Oracle)

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm konsultingowych
  • pracę w modelu zdalnym
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • czas trwania projektu 6 miesięcy z przedłużeniem na rok

Lokalizacja: Praca zdalna / Cała Polska

+48 (22) 653 85 92