Oferta z dnia: 2020-03-10

Tester [1232] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Testy voicebota i chatbota opartego na sztucznej inteligencji (AI)
  • Stworzenie spójnego procesu testów dla kilku zespołów rozwijających jeden produkt
  • Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie testowania (test cases, testing cycles)
  • Analiza oraz zgłaszanie wykrytych błędów
  • Współpraca z innymi członkami zespołów przy rozwoju produktu (Scrum)
  • Podnoszenie jakości produktu zanim trafi na produkcję

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku testera
  • Doświadczenia w projektach prowadzonych zwinnie (Scrum)
  • Znajomości zasad, technik i dobrych praktyk testerskich
  • Praktycznej znajomości SQL / MySQL
  • Znajomości narzędzi Jira, Confluence, Slack
  • Logicznego myślenia, podejścia analitycznego, dociekliwości
  • Komunikatywności i ducha pracy zespołowej
  • Chęci podnoszenia kompetencji

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikat ISTQB
  • Ukończony kurs Testera Oprogramowania
  • Znajomość IntelliJ / Visual Studio Code
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania Git / Sourcetree
  • Podstawy programowania
  • Zainteresowanie nowymi technologiami (AI, ML, NLP)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w projekcie opartym na nowych technologiach (AI, ML, NLP)
  • Współpracę z kilkoma zespołami rozwijającymi jeden produkt
  • Pracę w projekcie z wykorzystaniem frameworka Scrum
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92