Oferta z dnia: 2020-01-30

Specjalista ds. finansowego zarządzania majątkiem sieciowym (6000PLN brutto) [1219]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Zadania z zakresu finansowego zarządzania majątkiem sieciowym:

1.Prowadzenie ewidencji Środków Trwałych dla majątku sieciowego, w tym:

  • udział w procesie przenoszenia nakładów na majątek
  • przygotowanie dokumentacji przyjęcia do użytkowania składników majątku,
  • aktualizacja danych w księdze inwentarzowej

2.Realizacja procesu likwidacji składników majątku trwałego, w tym:

  • procesowanie wniosków likwidacyjnych oraz dokumentów LT
  • analizy przydatności majątku
  • analizy amortyzacji przyśpieszonej
  • procesowanie wniosków na zmianę EUL (Economic Useful Life)

3.Realizacja pozostałych procesów oraz analiz związanych z zarządzaniem majątkiem:

  • kwartalne uzgodnienie ksiąg inwentarzowych
  • procesowanie dokumentów MT (zmiana zarządzającego, użytkownika)
  • udział w procesie corocznej weryfikacji EUL (Economic Useful Life)
  • procesowanie wniosków związanych ze zmiana lokalizacji składników aktywów trwałych
  • udział w procesie inwentaryzacji środków trwałych oraz salda nakładów CIP
  • przygotowanie dokumentów dla audytora finansowego

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

1.Personalne:

  • odpowiedzialność, umysł analityczny, umiejętność logicznego myślenia
  • umiejętność pracy z liczbami
  • dbałość o szczegóły/rzetelność
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • umiejętność interpretacji zapisów procedur oraz opracowywania / aktualizacji procedur

2.Specjalistyczne

  • znajomość obsługi komputera i aplikacji MS Office  - Microsoft Outlook, Word, Excel (praktyczna znajomość Excel na poziomie średniozaawansowanym), Internet Explorer
  • Znajomość podstawowych zagadnień finansowych z zakresu inwestycji
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie rozliczania inwestycji oraz przygotowywania dokumentów finansowo-księgowych.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  • forma współpracy: preferowane B2B, Umowa zlecenie lub Umowa o dzieło
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz wsparcie bardziej doświadczonych kolegów
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92