Oferta z dnia: 2019-11-25

Junior Big Data Developer [1207] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu w zakresie wdrożenia, utrzymywania, rozwoju i konfiguracji narzędzi i kluczowych procesów Business Intelligence, w tym użycie rozwiązań typu BigData i OpenSource
  • budowa automatycznych mechanizmów raportujących oraz optymalizacja i automatyzacja procesów przetwarzania danych
  • testowanie i wdrażanie innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • dobra znajomość SQL
  • podstawowa znajomość zagadnień BigData
  • znajomość zagadnień bazodanowych (w tym optymalizacja przetwarzań, integracja danych)
  • nastawienie na pracę zespołową
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • chęć uczenia się z zakresu technologii BigData - m.in streaming online (Storm, Kafka, RestWebServices, NiFi), Oozie, Python lub Java
  • znajomość metodologii Scrum
  • znajomość narzędzi i procesów ETL
  • znajomość GitHub / GitLab

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie zagadnień, technologii i narzędzi BI
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata
  • pracę w metodykach zwinnych, DevOps
  • pracę w pełnym wymiarze czasu w miesiącu
  • pracę w oparciu o metodykę Agile
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz wsparcie bardziej doświadczonych kolegów
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92