Oferta z dnia: 2019-11-15

Front End Developer(mid) [1203] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach rozwojowych związanych z dostarczaniem części frontendowej projektów realizowanych dla Klientów firmy

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • praktyczne doświadczenie (minimum 2 lata komercyjnego) w HTML5 / CSS3 / JavaScript / Obsługa REST API/ Git
  • umiejętność przekładania projektów graficznych na kod HTML/CSS/JS
  • doświadczenie we frameworkach SPA - Angular
  • znajomości tworzenia interfejsów webowych w technologii RWD
  • przykładania dużej wagi do estetyki i łatwości użytkowania interfejsów

Doceniamy:

  • doświadczenie w innych frameworkach JS
  • znajomość SASS/LESS

Oferujemy:

  • udział w projektach dla wiodących marek
  • dodatkowe bonusy za zrealizowane z sukcesem projekty
  • możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadzecnia Kandydata

+48 (22) 653 85 92