Oferta z dnia: 2019-11-04

IT Business Analyst [1211]K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie wymagań od klienta
  • wsparcie merytoryczne procesów ofertowych
  • samodzielne zarządzanie  zakresem merytorycznym projektów na wszystkich etapach wytwórczych
  • tworzenie analitycznej dokumentacji projektowej
  • projektowanie funkcjonalne aplikacji
  • komunikacja z odbiorcami oprogramowania w trakcie trwania projektu
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i telekonferencjach z klientami
  • prowadzenie szkoleń

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku analityka systemowego lub biznesowego
  • chętnie wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, matematyka lub fizyka
  • praktyczna znajomość UML
  • głębokie zrozumienie projektowania obiektowego, zdarzeniowego, wielowątkowości, systemów rozproszonych
  • znajomość metodyk projektowych
  • praktyczna znajomość SQL i umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych
  • podstawowa znajomość html
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie
  • samodzielność, kreatywność
  • umiejętność organizowania pracy, sumienność i pracowitość
  • ponadprzeciętna umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • komunikatywność, nienaganna prezencja i kultura osobista

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w projektowaniu i analizie rozwiązań front-endowych
  • umiejętność programowania w przynajmniej w jednym języku obiektowym
  • doświadczenie z zakresu e-commerce, integracji systemów
  • praktyczna znajomość metodyki SCRUM

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doswiadczenia Kandydata
  • Możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92