Oferta z dnia: 2019-11-04

Analityk Internetowy (Google Analitics) [1198]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Analizy wielowymiarowe / cross-produktowe – analiza dużych zbiorów danych
  • Analizy wielowymiarowe testów A/B
  • Przygotowywanie business case
  • Badanie efektywności działań projektowych
  • Rozwój i usprawnianie narzędzi w zakresie raportowania i analizy danych, szczególnie w kierunku automatyzacji pracy
  • Utrzymanie repozytorium danych oraz rozbudowa o nowe źródła danych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w obszarze analizy danych
  • Co najmniej roczne doświadczenie w testach A/B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, matematyczne lub statystyczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Doświadczenie w analizach rozwiązań IT, szukaniu potencjału w nowych rozwiązaniach i segmentach rynku
  • Doświadczenie w przygotowywaniu rekomendacji z przeprowadzonych analiz
  • Wiedzę z zakresu metodyk pozyskiwania wymagań oraz przygotowywania specyfikacji funkcjonalnych systemów IT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień testów A/B
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics i Google Optymize
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do wizualizacji danych (Tableu)
  • Samodzielność oraz komunikatywność
  • Znajomość systemów klasy ERP oraz rozwiązań BI
  • Znajomość UML i/lub BPMN oraz praktycznego ich użycia w procesie modelowania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doswiadczenia Kandydata
  • Możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92